Валаконна-аптычны раз'ём

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    FTTH SC/APC Аднамодны валаконна-аптычны кабель Адаптар хуткага раз'ёму для праекта па ўстаноўцы кабеля

    Прымяненне:

    1. Праект FTTH можна выкарыстоўваць
    2. Палявыя ўстаноўкі
    3. Хутка, лёгка, дакладна
    4. Эканамічна эфектыўны
    5. Партатыўны
    6. Ўстаноўка менш за 2 хвіліны
    7. Надзейныя і цудоўныя аптычныя характарыстыкі
  • SC/APC Simplex Fiber optic Loopback

    SC/APC Сімплекс валаконна-аптычны Loopback

    ● Нізкія страты ўстаўкі, высокія страты вяртання

    ● Зручны, кампактны памер

    ● Куртка з ПВХ або LSZH

    ● PC/UPC/APC палір

    ● Добрая абменьнасць і паўтаральнасць

    ● Адпавядаць спецыфікацыі Telcordia GR-326-CORE

    ● 100% функцыянальна праверана, што гарантуе прадукцыйнасць і цэласнасць

    ● Сумяшчальнасць з Fast Ethernet, Fibre Channel, ATM і Gigabit Ethernet

    ● Валакно G657.A1, G657.A2 Можна выбраць.0,9 мм або 2,0 мм

  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    FTTH SC/APC аптычны хуткі раз'ём

    Хуткі раз'ём (таксама называецца « No-Polish Connector » , « Pre-polish Connector » або « Fast Connector ») - гэта прылада, простая ва ўсталёўцы.Ніякага інструмента або прыладкі не патрабуецца.Ён універсальны для 250um / 900um / 2.0mm / 3.0mm / плоскага кабеля.

    Механічны валаконна-аптычны раз'ём (FMC) прызначаны для простага злучэння без машыны для зрошчвання.Гэты раз'ём з'яўляецца хуткай зборкай, якая патрабуе толькі звычайных інструментаў для падрыхтоўкі валакна: інструмента для зачысткі кабеля і сякальнік валакна.Раз'ём прымае Fiber Pre-Embeded Tech з найлепшым керамічным наканечнікам і V-пазавай з алюмініевага сплаву.Акрамя таго, празрыстая канструкцыя бакавой вечка, якая дазваляе візуальна агледзець.

    Высокапрадукцыйны, просты ў выкарыстанні механічны валаконна-аптычны раз'ём.Ён можа быць шырока выкарыстаны ў падключэнні і ўзаемазлучэнні FTTH

  • SC/APC Duplex Simplex Fiber Optic Adapter

    SC/APC дуплексны валаконна-аптычны адаптар

    Аптычны валаконны адаптар (таксама вядомы як фланец) з'яўляецца часткай цэнтральнага злучэння рухомага раздыма з аптычнага валакна, невялікай прылады, прызначанай для завяршэння або злучэння валаконна-аптычных кабеляў або валаконна-аптычных раздыма паміж двума валаконна-аптычнымі лініямі.Валаконна-аптычныя адаптары выкарыстоўваюцца ў валаконна-аптычным злучэнні, тыповае выкарыстанне - забяспечыць злучэнне кабеля з валаконным кабелем.

    Дакладна злучаючы два раздыма, валаконна-аптычны адаптар дазваляе максімальна перадаваць крыніцы святла і максімальна зніжаць страты.У той жа час, валаконны кабель-адаптар мае такія перавагі, як нізкія ўносныя страты, добрая ўзаемазаменнасць і ўзнаўляльнасць. Шырока выкарыстоўваецца ў валаконна-аптычных размеркавальных рамках (ODF), валаконна-аптычным камунікацыйным абсталяванні, прыборах і г.д., выдатная прадукцыйнасць, стабільная і надзейная.