3,0 мм валаконна-аптычны патч-корд G652D

Кароткае апісанне:

Патч-корд - гэта валаконна-аптычны кабель, які выкарыстоўваецца для далучэння адной прылады да іншай для маршрутызацыі сігналу.Звычайна існуе 4 тыпу раздыма: FC / SC / LC / ST.. 3 тыпу наканечніка: PC, UPC, APC ...

FC азначае фіксаванае злучэнне.Ён фіксуецца з дапамогай разьбовага корпуса ствала.Раздымы FC звычайна маюць металічны корпус і нікеляваныя.


Падрабязнасці прадукту

Тэгі прадукту

Патч-корд - гэта валаконна-аптычны кабель, які выкарыстоўваецца для далучэння адной прылады да іншай для маршрутызацыі сігналу.Звычайна існуе 4 тыпу раздыма: FC / SC / LC / ST.. 3 тыпу наканечніка: PC, UPC, APC ...

FC азначае фіксаванае злучэнне.Ён фіксуецца з дапамогай разьбовага корпуса ствала.Раздымы FC звычайна маюць металічны корпус і нікеляваныя.

Раздымы FC…

Fiber Optic Patch cord09

SC расшыфроўваецца як Subscriber Connector - раз'ём агульнага прызначэння push/pull.Гэта квадратны раз'ём, які зашчоўкваецца зашчапкамі простым штуршком і шпонкай.

Раздымы SC…

Fiber Optic Patch cord08

Патч-корд LC - гэта валаконна-аптычны кабель, які выкарыстоўваецца для далучэння адной прылады да іншага для маршрутызацыі сігналу.LC азначае Lucent Connector.Гэта невялікі формаў-фактар ​​валаконна-аптычны раз'ём, удвая меншы за SC.

Раздымы LC…

Fiber Optic Patch cord00

ST расшыфроўваецца як Straight Tip- байонетны раз'ём для хуткага вызвалення.Раздымы ST цыліндрычныя з муфтай Twist Lock.Яны бываюць штуршком і твіст

Раздымы ST…

Fiber Optic Patch cord010

ПК азначае фізічны кантакт.У раздыме ПК два валакна сустракаюцца, як і ў плоскім раздыме, але тарцы паліруюцца, каб яны былі злёгку выгнутымі або сферычнымі.Гэта ліквідуе паветраны зазор і прымушае валокны кантактаваць

Fiber Optic Patch cord011

UPC расшыфроўваецца як Ultra Physical Contact.Для лепшай аздаблення паверхні тарцы падвяргаюцца пашыранай паліроўцы.Гэтыя раздымы часта выкарыстоўваюцца ў лічбавых сістэмах, сістэмах кабельнага тэлебачання і тэлефаніі.

Fiber Optic Patch cord012

Асаблівасці

Адпавядае стандартам IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005

Нізкія ўносныя страты, высокія страты вяртання

Высокая шчыльная сувязь, простая ў эксплуатацыі

Высокі аўтарытэт і стабільнасць

Добры ў паўтаральнасці і абмену

Прымяненне

Тэставае абсталяванне

FTTX+LAN

Аптычнае валаконнае тэлебачанне

Аптычная сістэма сувязі

Тэлекамунікацыі

Спецыфікацыя

1. Тэхнічныя характарыстыкі кабеля з шчыльнай буфернасцю
Прагляд профілю:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Параметр валакна

ПУНКТ ПАРАМЕТР
Тып валакна G.652D
Дыяметр поля рэжыму 1310 нм 9.2+0.4
1550 нм 10.4+0,8
Дыяметр ашалёўкі 125,0+1,0 мкм
Некругласць абліцоўвання <=1,0 %
Памылка канцэнтрычнасці ашалёўкі <=0,6 мкм
Дыяметр пакрыцця 242+7
Некругласць пакрыцця <=6,0 мкм
Памылка канцэнтрычнасці ашалёўкі і пакрыцця <=12,0 мкм
Даўжыня хвалі адсячэння кабеля <=1260
Каэфіцыент дысперсіі 1310 нм <=3,0 пс/(нм*км)
1550 нм <=18пс/(нм*км)
Даўжыня хвалі з нулявой дысперсіяй 1302 нм<= ƛo<=1322 нм
Нулявая дысперсія Нахіл 0,091 пс/(нм*км)
Дысперсія рэжыму палярызацыі (PMD) PMD Максімальнае Індывідуальнае валакно <=0,2 пс/
PMD Design Link Значэнне <=0,08 пс/
Аслабленне (макс.) 1310 нм <=0,36 дб/км
1550 нм <=0,22 дб/км

3. Параметры кабеля

ПУНКТ ПАРАМЕТР
Вонкавы кабель Вонкавы дыяметр 0,9/2,0/3,0 мм дадаткова
Матэрыял ПВХ
Колер Аранжавы
Унутраны трос Вонкавы дыяметр 0,9 мм шчыльны буфер
Матэрыял ПВХ
Колер Белы (SX) Белы і аранжавы (DX)
Супраціў Простая 100N
Дуплекс 200N
Часы наркотыкаў 500
Тэмпература працы -20~+60
Тэмпература захоўвання -20~+60

4. Спецыфікацыя раздыма

ПУНКТ ПАРАМЕТР
Тып раздыма LC/UPC(APC),SC/UPC(APC), FC/UPC(APC), ST/UPC.Неабавязкова
Рэжым валакна Аднамодавыя, G.652.D
Рабочая даўжыня хвалі 1310, 1550 нм
Тэставая даўжыня хвалі 1310,1550 нм
Страта ўстаўкі <=0,2 дБ (ПК і UPC) <= 0,3 дБ (APC)
Зваротная страта >=50 дБ (ПК і UPC).>=60 ДБ (APC)
Паўтаральнасць <=0,1
Узаемазаменнасць <=0,2 дБ
Даўгавечнасць <=0,2 дБ
Даўжыня валакна 1 м, 2 м .... любая даўжыня па жаданні.
Даўжыня і талерантнасць 10 см
Працоўная тэмпература -40C ~ +85C
Тэмпература захоўвання -40C ~ +85C

5. Малюнак для даведкі

5.Image for reference


  • Папярэдні:
  • Далей:

  • Напішыце сваё паведамленне тут і адпраўце яго нам